02. marts (viena diena)
Ir laiks ziemas avantūrai un ar piedzīvojumiem bagātai atpūtai!

Noslēpumainās Muižas sniegā un Kurzemes Strausi ziemā?

JĀ!

Šajā Piedzīvojumu ekskursijā vēl mūs sagaida

💥 Neparastas un ar noslēpumiem apvītas Muižas un Pilis Kurzemē

                    Jaunpils Pils, Durbes Muiža un Padures Muiža


💥 Aizraujoša ekskursija pa senatnīgo Kuldīgas Vecpilsētu

💥 Draudzīgas sarunas un foto sesija pie Kurzemes Strausiem

💥 Gardas jo gardas vakariņas elegantā Krodziņā

💥 Aizraujošs un neparasts turp un atpakaļceļš

Nav labāku dzīves vitamīnu kā pozitīvas emocijas, brīnišķīgas sajūtas un jautrs noskaņojums, kuras var iegūt ceļojumu laikā...!✨

Sīkāk...

02. martā  mēs dosimies īstā ziemas avantūrā uz Kurzemi. Kas tur būs? 

Tur mūs ar redzēto un dzirdēto pārsteigs neparastas un ar vēsturi bagātas Muižas, kur no tā visa daudziem reāli iepletīsies acis. Mūsdienās tās ir kļuvušas populāras un pieprasītas gan dzīvošanai, gan dažādu skaistu dzīves mirkļu svinēšanai. Turēsim kameras gatavībā, jo filmēt tur būs - gana daudz.

Tad mēs dosimies ekskursijā pa senatnīgo Kuldīgas Vecpilsētu, kuras līkloči glabā ļooti daudz noslēpumu, un kura mūsdienās ir kļuvusi par ļoti iemīļotu vietu tūristu vidū. Kāpēc? To mēs uzzināsim no profesionāla gida, kas mūs, kā mazus bērnus, izvadās pa visiespaidīgākajām Vecpilsētas vietām.

Beigās mēs pabūsim Latvijai nu ļoti neraksturīgā, bet iespaidiem bagātā vietā - pie savvaļas dzīvniekiem, kur karaļa troni ir ieņēmuši... Strausi

Kad jūs pēdējo reizi (un vai vispār) esiet redzējuši, apčubinājuši un pabarojuši ĪSTU Strausu?

Un tas nav viss. Beigās - no visas dienas laikā piedzīvotajiem iespaidiem un emocijām būs īstai brīdis relaksācijai ar izcilām vakariņām krodziņā Strauss un Kaza.

Tam visam pa vidu dažādi ceļa pitstopi kafijām, tējām un gardumiem

 nu - Būs raibi...!

Jaunpils Pils Kautkas vienreizējs!

🏰Izvēlies viduslaiku romantiku!
Jaunpils pilī ir īpaša aura, senatnīgi mūri un viduslaiku apartamenti, tie ikvienam ļaus izbaudīt īstu viduslaiku gaisotni un iejusties barona lomā.

Šeit apstājas laiks, un Jūs sajūtat pagājušo gadsimtu elpu. Greznie paklāji, mirdzošās lustras, antīkās mēbeles, gleznas, sienu gleznojumi un greznie logu dekori ieved Jūs neatkārtojamā muižas pasaulē. Katra telpa glabā savu stāstu par ēku īpašniekiem un aizgājušo gadsimtu mainīgo gaumi. Pils gaisotni mēs izjutīsim komfortabli ierīkotajās viesu istabās.

Šeit mums būs ļoooti aizraujoša ekskursija ar pārģērbšanos dižciltnieku kostīmos, kas ļaus vēl vairāk iejusties seno laiku atmosfērā. Tas būs iespaidīgi, jo varēsim uzzināt noslēpumus un leģendas par Pili, kuras zin tikai pats īpašnieks un darbinieki. 99.9 % Latvijas iedzīvotāju nekad nav dzirdējuši (un kur nu vēl bijuši) par šo vietu, tāpēc mums būs fantastiska iespēja būt vieniem no retajiem, kas pabūs šinī vietā klātienē.

Turēsim kameras gatavas, jo te būs daudz ko filmēt!

Durbes Muiža Noslēpumi visapkārt

Durbes pils apkārtmūris ir nozīmīga valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa sastāvdaļa, līdz mūsdienām saglabājusies daļa no tā - apmēram 155 metri.

Projekta ietvaros 2023. gada rudenī veikti konservācijas darbi apkārtmūra Z daļā, pilnībā pilnībā atjaunojot divas arkas un mūra augšdaļu pārsedzot ar atgūtu māla dakstiņu jumtiņu. Konservācijas darbi pasargās no turpmākas mitruma iekļūšanas mūra iekšienē, kas būtiski sekmēs šo konstrukciju ilgmūžību.

Šeit mums arī būs ekskursija atraktīva gida pavadībā, kas pastāstīs un parādīs galvu reibinošas lietas, kādas var ieraudzīt tikai Muižā. Būs interesanti!

Padures Muiža   ĪSTS KINO

Katrai Muižai Kurzemes pusē ir sava aura un savs dzīves stāsts. Ar vienu no tādiem mūs iepazīstinās pats Padures Muižas saimnieks Jānis Lazdāns! 

Pagājušo vasaru te tika filmēts pašmjāju seriāls "Pansija Pilī'', kurš jau ir iemantojis daudzu skatītaju mīlestību. Esot šeit uz vietas būs interesanti redzēt kā dabā un realitatē izskatās tas - ko mēs redzam kino!

Būs daudz interesanta un mēs uzzināsim, kāpēc viņi (Muižu saimnieki) tik ļoti alkst tās restaurēt un atgriezt dzīvē. Ar savu enerģisko stāstījumu Lazdāna k-gs padarīs šo Muižu par tik iekārojamu, ka gribēsies tur atgriezties vēl...

Pēc kārtīgas informācijas devas par Muižām mēs dosimies tālāk uz Kuldīgu. Arī te vārdi ir lieki, jo šī ir pilsēta ar Sirdi, kura
pateicoties bagātīgajiem kultūras labumiem, nesen ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma Latvijas nacionālajā sarakstā.  Tik daudz skaistu, vēsturisku un sirdsmīļu vietu... Te, ekskursijas laikā pa Vecpilsētas līkločiem, mums būs ko pabrīnīties, uzzinot kādus noslēpumus un stāstus glabā pilsēta.

 Pēc visa piedzīvotā mēs atkal kāpsim "Piedzīvojumu Ekspresī" un dosimies tālāk uz ļoooti mīlīgu vietu, kur dzīvo Kurzemes Strausi un citi savvaļas lopiņi.  Mēs iepazīsimies kā tie dzīvo ziemā un no kā pārtiek. Bet beigās tie mūs uzlādēs ar miljons pozitīvām emocijām, jo tos varēs ne tikai apskatīt, bet arī pabarot, samīļot un, protams, izveidot izcilu foto sesiju.

Un tad pienāks brīdis vakariņām, gardām vakariņām gardēžu paradīzē, kur mūs ar īpašu ēdienu piedāvājumu lutinās Restorāns -  Strauss un Kaza. 

Vakariņojot mēs izbaudīsim ne tikai fantastiskus ēdienus, bet arī omulīgu vakara atmosfēru.

Un - cik daudz Tu zini par Kurzemi, par Muižām, par Kuldīgas vecpilsētu un lielāko un jocīgāko putnu uz pasaules - Strausu?

Kaut ko jaunu no visa tā, Tu uzzināsi šajā
 Piedzīvojumu ekskursijā

Šī ceļojuma ilgums ir VISA diena, ap 12 stundām.

Izbraukšana no Rīgas (precizēsim tuvāk)

Nu ko... paķeram gardās kafijas un pl. 9.00 dodamies ceļā...☕

🍒 Tikšanās
🍒 Došanās ceļā. 
🍒 Kafijas un tējas pitstops
🍒 Jaunpils Pils, Durbes Muiža un Padures Muiža (stāsti un ekskursijas par neatlaidības un drosmes līkločiem)

🍒 Interesantas Foto sesijas

🍒Pitstopi tējām, kafijām un gardumiem
🍒 Galvu reibinošā Kuldīgas Vecpilsēta
🍒 Foto sesija ar Strausiem
🍒 Strauss un Kaza Krodziņš ar izcilu maltīti un atmiņas par dienā piedzīvoto
🍒 Jautrs mājupceļš`
🍒 Rīga, kopbildes. Skumīga (ka piedzīvojums beidzies) atvadīšanās no ceļa biedriem.

Iekļauts:

  • Vieta komfortablā autobusā
  • Visas ceļa izmaksas (autobusa noma, šoferis, degviela, ceļa nodokļi), kuras saistītas ar braucienu
  • Maršruta un piedzīvojuma plānošana un tā izstrāde
  • Grupas vadītājs darbībā
  • Nelieli našķi
  • Minerālūdens un sulas
  • Nelielas dāvaniņas
  • Vēl ekskursijā iekļaujas tās lietas, kuras nevar nopirkt pa naudu. Tās ir patiesas emocijas, forša kompānija, jauni paziņas un lieliski pavadīts laiks.

Maksa par šo Piedzīvojumu ekskursiju ir:
43 eiro (piesakoties līdz 20. febr., pēc tam 48 eiro) pieaugušajiem
33 eiro skolēniem (7 - 16 g.)

Ja arī Tu vēlies piedalīties un izbaudīt šādu piedzīvojumu, tad brauc kaut viens, jo cena dēļ tā nesadārdzināsies, un arī draugi vai paziņas uzradīsies. Respektīvi, Tu esi īstajā vietā un īstajā laikā!

Nav iekļauts: ekskursijas maksas Pilī, Muižās un Kuldīgā (kopā ap 18 - 23 eiro), kā arī ēdienreizes un personiskie tēriņi.

Šī ir lieliska iespēja kā izrauties no ikdienas kņadas, rutīnas un stresa, kā arī piedzīvot ko jaunu un neparastu, jo nekas neārstē un nav labāks kā pozitīvas emocijas, labs noskaņojums un feina atmosfēra apkārt......

 Būs interesanti...

PIESAKIES un tiekamies! Vietu skaits ir ierobežots


Pirkt biļeti

P.S. Neparedzētu apstākļu dēļ (laika, ceļu un tml.) ekskursijas plāns var tikt nedaudz mainīts vai ekskursija atcelta par to laicīgi paziņojot

Uzņēmumiem un draugu kolektīviem:
  grupa 21 - 30 cilv. no 38 eiro  p/p
   grupa 11 -20 cilv. no 48 eiro  p/p
   grupa 6 -10 cilv. no 82 eiro  p/p
p/p – par pieaugušu personu
Pusaudžiem (ar kādu vecāku) no 7 līdz 1 6 gadiem: - 20 %
Cenā neietilpst: ekskursija Kuldīgā, Muižās un Pilīs (kopā ap 25€), kā arī ēdienreizes un personiskie tēriņi.

Lai no sirds piedzīvotu visu iepriekš minēto un pabūtu īstā Piedzīvojumu ekskursijā, tad līdzi paķer vēl kādus 20 eiro, kurus "notrieksi" Strauss un Kaza krodziņā

Būs raibi...

Rezervē

DRĪZUMĀ: Brīnumiem pa pēdām 👣(02. marts)

Strausi ziemā un Muižas sniegā? JĀ!

02. martā mēs dosimies vienas dienas Piedzīvojumu ekskursijā uz noslēpumaino Kurzemi. Tur mūs pārsteigs daudzas lietas.

Mēs apmeklēsim neparastas un ar vēsturi bagātas Muižas, kuras ar savu šarmu mūsdienās ir kļuvušas populāras un pieprasītas gan dzīvošanai, gan filmēšanai, gan dažādu skaistu dzīves mirkļu svinēšanai. Viena no tām būs Padures Muiža, kurā tika filmēts, nu jau mīlestību ieguvušais, pašmāju seriāls “Pansija Pilī”. Vēl mēs pabūsim ekskursijās pa Jaunpils Pili, kur pārģērbsimies senatnīgi dižciltīgos tērpos, kas ļaus mums vēl vairāk iejusties to dienu atmosfērā.  

Durbes Muižā mūs gaidīs profesionāls gids, kas pastāstīs neticamas lietas gan par pašu Muižu, gan par apkārtējo vidi.

Pēc Muižu iekarošanas mēs dosimies uz senatnīgo Kuldīgas Vecpilsētu, kuras šarms neatstāj vienaldzīgu nevienu. Vietējais pilsētas Guru, gandrīz kā bērnus, mūs izvadās pa visinteresantākajām un daudziem nezināmajām vietām Kuldīgas sirdī.

Beigās mēs apciemosim retus savvaļas dzīvniekus, kur karaļa troni ir ieņēmuši Strausi.

Un tad - ēdiens. Mēs mielosimies ar izcilām vakariņām pasakainā vietā.

Sīkāk